+38 (068) 240-14-88
Замовити дзвінок
Хочете, Вам ми передзвонимо?
Запитати
Київ, проспект Перемоги, 67, корпус В, офіс 113
Карта проїзду

Асфальтна крихта

 

 

ВИСОКОЯКІСНА асфальтова крихта

 

Асфальтна крихта НАШОЇ КОМПАНІЇ:

 • Безпечна для транспорту і людей;
 • Підвищеної міцності в будь-яку погоду;
 • Має тривалий термін експлуатації;
 • За доступною ціною;
 • Підвищеної щільності.
   

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ:

 • Тільки високоякісне виконання робіт;
 • Ціни на наші послуги реальні і доступні;
 • Багаторічний досвід роботи в даній сфері;
 • Швидке виконання поставленої задачі;
 • Здаємо проекти чітко в зазначений час.
   

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
+38 (068) 240-14-88
 
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
Приклади ВИКОНАНИХ РОБІТ:

  

 


  

Будівництво доріг і їх якість вважаються одними з найбільш важливими показниками розвитку держави. Адже ними пересуваються всі громадяни країни. Іноземці, подорожуючи, в першу чергу звертають увагу на дороги. Особливо пильна увага до столиці, тому використання такого матеріалу, як асфальтна крихта Київ вкрай необхідне для підтримки іміджу країни. Крім такого аспекту, дороги прямо впливають на стан техніки. Адже вибоїни та ями здатні завдати шкоди навіть найміцнішим транспортним засобам. У свою чергу це веде до додаткових витрат. Такий будівельний матеріал як асфальтна крихта купити і застосувати за призначенням - ось оптимальний вихід із ситуації на користь поліпшення функціональності наших доріг.

 

Стан доріг в нашій країні можна без перебільшення назвати плачевним. Дороги начебто і ремонтуються, але такий ремонт неефективний, так як недовговічний. Варто тільки зійти снігу навесні, як ті ж самі ями знову з'являються. Через неякісні дороги часто трапляються аварії, які викликають і фінансові труднощі, і проблеми зі здоров'ям. Їзда по таких дорогах вимотує транспорт, іноді завдаючи непоправної шкоди. У містах вибоїни та ями на дорогах ведуть до пробок, повільного руху транспорту. Асфальтна крихта, ціна якої дозволяє її використовувати у великих обсягах, здатна вирішити якщо не всі проблеми, то багато з них. Всіх негативних наслідків неякісних доріг і не перелічити. Київська область, як і інші регіони країни схильна до впливу поганих доріг.

 

Спосіб вирішення тільки один – ремонтувати і ще раз ремонтувати. Єдиний нюанс - якщо великі суспільні дороги ремонтують державні підприємства, то дороги дрібного значення можна самостійно привести в порядок. Адже дороги в дачних селищах або на території гаражів також вкрай важливі. Організувати ремонт будь-якої ділянки вищезазначених доріг не складе особливих зусиль. Тут дуже важливим фактором є матеріал, яким Ви збираєтеся скористатися. Один з кращих варіантів – це асфальтна крихта, ціна якої приємно здивує.

 

Асфальтна крихта - це матеріал, який виходить після переробки вже знятих з експлуатації ділянок асфальту. Крихта містить в собі бітум, який за своїми властивості є дуже хорошим сполучним засобом. Також бітум в асфальтної крихті ущільнює. Такий будівельний матеріал використовують в різних цілях. Асфальтова крихта Київ купити зможе допомогти вирішити безліч проблем. Найпопулярніше застосування - це будівництво доріг тимчасового призначення з мінімальним транспортним навантаженням, а також як основа для подальшим на ній укладанням асфальту. Також його використовують для покриття доріг в невеликих селищах. Застосування асфальтної крихти на будівельних майданчиках - найоптимальніше і зручніше рішення. Асфальтна крихта Київ, де відбувається безліч будівництв, дуже популярна. Асфальтна крихта - дуже зручний матеріал для створення узбіч доріг, Київська область це доводить, адже безліч узбіч біля доріг тут саме з такого матеріалу. Якщо немає можливості провести капітальний ремонт дороги, то такий будівельний матеріал допоможе тимчасово позбутися від ям і вибоїн на дорозі. Ще одна сфера застосування асфальтної крихти - декоративна прикраса різних об'єктів, адже вона має приємний сріблястий відтінк і цікаву структуру. Це основні способи застосування асфальтної крихти, можуть бути й інші.

 

Переваг перед іншими аналогічними будівельними матеріалами безліч. Адже асфальтна крихта, ціна якої невисока, дозволяє використовувати її неодноразово. При їзді по дорозі з асфальтної крихти, з-під коліс не вилітають камінчики, на відміну від щебеню. Асфальтна крихта повільно зношується, але одночасно з цим характеризується високою щільністю. У літню погоду конструкція стає міцнішою завдяки новим зв'язкам, що виникають в бітумі. Дорога з асфальтної крихти стійка під впливом різних факторів, чого не можна стверджувати про дорогу з щебеню чи піску. Звичайно, асфальтна крихта ціна не стоїть на рівні з укладанням монолітного асфальту. Але є прекрасною альтернативою у випадках, коли потрібна оперативність.

 

Ми пропонуємо скористатися нашою послугою і товаром під назвою асфальтна крихта, і  купити саме у нас. Наша цінова політика відрізняється демократичністю і доступністю. А терміни доставки - оперативністю. Асфальтова крихта Київ ціна і якість безумовно Вас порадують. Для того, щоб знайти потрібну інформацію в інтернеті, потрібно ввести слова "асфальтна крихта Київ купити" в пошук, і Ви одразу потрапите на потрібний сайт. Фахівці нашої компанії проконсультують Вас по застосуванню асфальтної крихти. А саме, яку кількість потрібно для квадратного метра дороги. А також, скільки шарів і якої товщини має бути дорога, щоб термін її служби був довгим. Вся ця інформація вкрай важлива, тому звертайтеся до нас і забезпечте собі спокійну їзду і впевненість в тому, що Ваш транспортний засіб не втратить колесо в черговий ямі.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (068) 240-14-88
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Зв'язатися з нами

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами

ВІДПРАВИТИ
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: