+38 (068) 240-14-88
Замовити дзвінок
Хочете, Вам ми передзвонимо?
Запитати
Київ, проспект Перемоги, 67, корпус В, офіс 113
Карта проїзду

Ямковий ремонт доріг

 

 

Ямковий ремонт доріг

 

РЕМОНТНІ РОБОТИ НАШОЇ КОМПАНІЇ:

 • Ямковий ремонт доріг;
 • Ямковий ремонт тротуарів і доріжок;
 • Ремонт гарячою асфальтобетонною сумішшю;
 • Ремонт холодною асфальтобетонною сумішшю;
 • Ремонт із застосуванням литого асфальтобетону.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ:

 • Тільки високоякісне виконання робіт;
 • Ціни на наші послуги реальні і доступні;
 • Багаторічний досвід роботи в даній сфері;
 • Швидке виконання поставленої задачі;
 • Здаємо проекти чітко в зазначений час.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
+38 (068) 240-14-88
 
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
Приклади ВИКОНАНИХ РОБІТ:

  

  

 

Як правило, дорожнє покриття зношується і старіє через кількість перевантажень і навантажень на використовуваний матеріал. Також не варто забувати і про інші не менш поширені обставини – нетехнологічне виконання дорожньо-будівельних операцій, недостатньо високоякісний матеріал, що використовується. До помилок технологічного типу слід віднести недостатнє ущільнення дорожнього покриття, через що через деякий час з'являється лущення, вибоїни, деформація, ями, викришування і різні відколи.

Систематична «починка» дорожнього покриття спрямована на забезпечення автотранспорту безпечного руху на дорогах (з дозволеною правилами дорожнього руху швидкістю).

Плановий ремонт покриття виконується в більшості випадків, коли настає суха погода чи тепла погода (+5 °С), але буває трапляється аварійний або позаплановий ремонт, який буває в різний час року і за найбільш непередбачуваної погоди.

 

Ямковий ремонт доріг КИЇВ

На даний момент для ремонту доріг користуються найкращими передовими технологіями і розробками. Якщо застосовується ямковий ремонт асфальту, то він повинен відповідати встановленим критеріям та вимогам. Виконана робота повинна бути високої якості і відповідати показникам твердості, щільності, шорсткості основної частини покриття, а також рівності. 

Ви, напевно, пам'ятаєте, коли в дощову погоду асфальтоукладальник здійснює ремонт доріг і в більшості випадків люди качають головою при вигляді цієї картини. Насправді ж у цьому немає нічого неприйнятного, тому людина пов'язана хоч трохи з даною областю підтвердить, що ремонт доріг просто неможливий без води. Єдина шкода, яку може принести дощ — це охолодити асфальтобетонну суміш, якщо застосовується ямковий ремонт доріг. Грубим порушенням вважається волога поверхня дна і стінок дефектного сектора, і в цей момент ще просочуються бітумом.

 

ІСНУЮЧІ МЕТОДИ

 

Ямковий ремонт асфальту і вибір самого методу буде залежати від погодніх умов, тому може бути, як простим, так і складним. Самі ж роботи вважаються низкозатратними і користуються великою популярністю. Ямковий ремонт доріг відповідає критеріям оперативності, не утруднює рух автомобілів, завдяки ефективній роботі.

Найдоступнішим і різноманітним методом ремонту асфальтобетону, який покриває велику частину покриття в Києві, є ямковий ремонт доріг, куди наноситься гаряча суміш (асфальтобетонна). Використовується тільки традиційний матеріал, який, до всього іншого, досить легко дістати, завдяки широкій мережі заводів – мінеральний порошок, щебінь, бітум, пісок - необхідні для приготування суміші.

Слід вибрати між холодною і гарячою технологіями ремонту, але варто врахувати, що міцність і водостійкість холодного асфальтобетону, приготованого на розрідженому або рідкому бітумі в кілька разів нижче, ніж гарячого, а тому використовується при ремонті доріг III... IV категорій. Якщо проводиться дорожній ремонт Київська область для покриття I ... II категорій, то застосовується литий асфальт або асфальтобетонні суміші.

Існує ще й третя група, сюди відноситься застосування мало поширених або нетрадиційних сумішей, вироблених на основі цементних, полімерних‚ полімербітумних‚ бітумних матеріалів. Ямковий ремонт доріг Київ використовується все частіше, ціна даного виду робіт прийнятна і малозатратна за часом.  

Представлена група використовується для:

 • закладення дефектів на цементобетонних покриттях;
 • аварійному ремонті;
 • на покриттях мостів.

 

Правильно організовані підготовчі роботи сприяють тому, що ямковий ремонт у Києві відрізняється високою якістю, а отже і з дотриманням всіх встановлених вимог. Ямковий ремонт доріг гарантує експлуатацію дорожнього покриття до 5 років.
 

ДОРОЖНІЙ РЕМОНТ КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

Не варто забувати про дороги, розташовані за столицею, іноді їхньому стану слід приділяти навіть більше уваги, адже по них їздять на дачі, заміські будинки, земельні ділянки, та й просто відпочити на природу. Тому стан дорожнього покриття також має бути на рівні. Ціна Київська область така ж доступна. Для отримання більш докладної інформації слід звернутися за допомогою до наших фахівців.
 

ЧОМУ СЛІД ЗВЕРНУТИСЯ САМЕ В НАШУ КОМПАНІЮ?

 

Ямковий ремонт доріг Київ завжди був затребуваним і залишиться таким ще протягом довгого періоду. Звичайно ж, автомобілісти через велику кількості міфів вважають, що в цьому випадку необхідна лише повна заміна дорожнього покриття, але вже через кілька років дорога всеодно піддасться руйнуванню. Саме з цієї причини ямковий ремонт доріг більш ефективніший, і при дотриманні всіх встановлених правил прослужить довгі роки і позбавить автомобілістів від «дірок». 

Наша компанія надає всі види послуг з укладання асфальту, асфальтної крихти, асфальтування та ямкового ремонту. Ціна на надані послуги досить доступна і з нею можна ознайомитися, відвідавши наш сайт, і скориставшись консультацією професіоналів. Ціна Київська область тут також зазначена і роботи проводяться на будь-якій вказаній ділянці дороги.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (068) 240-14-88
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Зв'язатися з нами

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами

ВІДПРАВИТИ
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: